Subskrybuj kanał RSS

POWRÓT

Aktualności

Intermapa Przemyśla

Fotogaleria

Zarządy Osiedli

Honorowi Obywatele

Miasta partnerskie

Organizacje pozarządowe

Młodzieżowa Rada Miasta Przemyśla

Rada Seniorów

Polityka Społeczna

Poszerzenie granic

Katalog stron internetowych

Linki papieskie

Ochrona i konserwacja zabytków

Przyjaciele Przemyśla

Przemyśl - Czyste Miasto

Zarządzanie Kryzysowe

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego

Kamery

Program Usuwania Azbestu

Wykaz Zarządów Osiedla - Miasta Przemyśla

Wykaz Zarządów Osiedla - Miasta Przemyśla data publikacji: 2011-02-04 09:33, ostatnia aktualizacja 2015-01-26 12:28

Dane kontaktowe do Przewodniczących Zarządów Osiedli dostępne są w Kancelarii Rady Miesjkiej i Współpracy z Zarządami Osiedli ul. Rynek 1 pokój Nr 7 oraz pod numerem tel. 16-675-21-18

1. Osiedle Nr 1 „Stare Miasto” - Przewodniczący Witold Wiśniewski

ulice: Aleje XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej, Adama Asnyka, Biskupia, Fryderyka Chopina, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Księdza Jakuba Federkiewicza strona lewa, Franciszkańska, Aleksandra Fredry, Grodzka, Jagiellońska strona lewa, Władysława Jagiełły strona prawa, strona lewa do nr 5, Kapitulna, Karmelicka, Katedralna, Tadeusza Kościuszki, Kazimierza Wielkiego, Piotra Kmity, Świętej Królowej Jadwigi, Jana Matejki, Mostowa, Michała i Kazimierza Osińskich, Parkowa, Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara strona lewa do nr 3, Wybrzeże Marszałka Józefa Piłsudskiego, Księdza Jerzego Popiełuszki, Plac Na Bramie, Plac Czackiego, Plac Dominikański, Plac Pułkownika Berka Joselewicza, Plac Katedralny, Plac Niepodległości, Plac Rotmistrza Witolda Pileckiego, Plac Rybi, Przecznica Wałowa, Ratuszowa, Mikołaja Reja, Różana, Rynek, Sąsiedzka, Serbańska, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego strona prawa do nr 10, Ojca Krystyna Szykowskiego strona prawa, Biskupa Jana Śnigurskiego, Tatarska strona prawa do nr 24, strona lewa do nr 7, Wałowa, Walerego Waygarta, Władycze, Wodna, Zamkowa, Zaułek Wojaka Szwejka. 

2. Osiedle Nr 2 „Kmiecie” - Przewodniczący Krzysztof Fil

ulice: Barska, Browarna, Jana Długosza, Dynowska, Dubiecka, Felicjanek, Grunwaldzka strona lewa cała, Grzegorza z Sanoka, Jana Kasprowicza, Ignacego Krasickiego, Józefa Kremera, Wybrzeże Ojca Świętego Jana Pawła II strona prawa, Ostrowska, Księcia Józefa Poniatowskiego, Plac Inwalidów Wojennych, Plac Konstytucji 3 Maja od nr 1 do nr 6, Plac Orląt Przemyskich, Rzeczna, Henryka Rzewuskiego, Księdza Piotra Skargi, Księdza Stanisława Stojałowskiego, Świętego Józefa, Szczęsna, Węgierska strona lewa, Henryka Wieniawskiego, Stefana Żeromskiego.

3. Osiedle Nr 3 „Warneńczyka” - Przewodniczący Edward Cyrano

ulice: Bełwińska, Marcina Bielskiego strona prawa do nr 20, strona lewa do nr 9, Bieszczadzka, Ignacego Daszyńskiego, Franciszka Dolińskiego, Głogowska, Seweryna Goszczyńskiego strona lewa, Grunwaldzka strona prawa od nr 46 do końca, Jasna, Jesionowa, Henryka Kadyi, Andrzeja Kmicica, Krzywiecka, Legnicka, Gabriela Narutowicza, Księdza Ignacego Skorupki, Płowiecka, Stanisława Przybyszewskiego, Radosna, Raszyńska, Marii Curie-Skłodowskiej, Jana Skrzetuskiego, Szańce strona lewa do nr 15, Majora Mieczysława Słabego, Kornela Ujejskiego, Władysława Warneńczyka, Węgierska strona prawa, Michała Wołodyjowskiego strona lewa od nr 53 do końca, Jana Zachariasiewicza, Onufrego Zagłoby. 

4. Osiedle Nr 4 „Lipowica” - Przewodniczący Piotr Krzeszowski

ulice: Armii Krajowej strona prawa od nr 18 do końca, strona lewa od nr 27 do końca, Marcina Bielskiego strona prawa od nr 86 do końca, strona lewa od nr 115 do końca, Zofii Chrzanowskiej, Ojca Augustyna Kordeckiego, Lipowicka, Łętowska, Władysława Łokietka, Obronna, Ignacego Paderewskiego strona lewa od nr 3 do końca, strona prawa od nr 22 do końca, Sanatoryjna, Szańce strona lewa od nr 73 do końca, Stanisława Sobińskiego, Michała Wołodyjowskiego strona prawa cała, strona lewa do nr 51, Generała Józefa Wysockiego, Zamiejska, Żurawicka, Źródlana, Jana Kochanowskiego strona lewa od nr 85 do końca, strona prawa od nr 82 do końca.

5. Osiedle Nr 5 „Salezjańskie ”- Przewodniczący Maciej Kamiński

ulice: Księdza Stanisława Brzóski, Cmentarna, Wojciecha Drzymały, Generała Stanisława Maczka, Seweryna Goszczyńskiego strona prawa, Grunwaldzka strona prawa do nr 44, Biskupa Jakuba Glazera, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Generała Michała Karaszewicza-Tokarzewskiego, 3 Maja strona lewa do nr 33, Jacka Malczewskiego, Świętego Jana Nepomucena strona lewa do nr 33, strona prawa cała, Cypriana Kamila Norwida, Zygmunta Noskowskiego, Obrońców Westerplatte, Salezjańska, Skośna, Bolesława Śmiałego, Światowida, Plac Unii Brzeskiej, Leona Wyczółkowskiego, Walerego Wróblewskiego, Zawiszy Czarnego.

strona internetowa: www.zarzadosiedlanr5.bnx.pl

e-mail: zarzadosiedlanr5@gmail.com


6. Osiedle Nr 6 „Kazanów” - Przewodniczący Zdzisław Wierzbiński
ulice: Generała Mieczysława Boruty-Spiechowicza, Generała Józefa Chłopickiego, Czwartaków, Daleka, Generała Józefa Dwernickiego, Gościnna, Hoża, Jarosława Iwaszkiewicza, Kazanowska, Jana Kochanowskiego strona prawa do nr 80, strona lewa do nr 83, Kordiana, Waleriana Kramarza, Joachima Lelewela, 3 Maja strona prawa od nr 80 do końca, strona lewa od nr 35 do nr 109 i od nr 129 do końca, Świętego Jana Nepomucena strona lewa od nr 35 do końca, Mokra, Stefana Okrzei, Kazimierza Opalińskiego, Władysława Orkana, Ostrołęcka, Ignacego Paderewskiego strona prawa do nr 20A, strona lewa nr 1, Popielów, Ignacego Prądzyńskiego, Kazimierza Pułaskiego, Jana III Sobieskiego strona lewa cała, Studencka, Wita Stwosza, Józefa Sułkowskiego, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Romana Żulińskiego, Żwirki i Wigury.


7. Osiedle Nr 7 „Winna Góra” - Przewodnicząca Anna Hayder
ulice: Astronautów, Stanisława Augusta, Pułkownika Marcina Borelowskiego strona prawa od nr 14 do końca, strona lewa od nr 23 do końca, Kazimierza Brodzińskiego, Ceramiczna, Ignacego Chodźki, Bolesława Chrobrego, Dobra, Elżbiety Drużbackiej, Gazowa, Gliniana, Graniczna, Grenada, Ludwika Idzikowskiego, Jabłoniowa, 29 Listopada, 3 Maja strona prawa od nr 36 do nr 78, strona lewa od nr 111 do nr 127, Stanisława Małachowskiego, Józefa Mireckiego, Adama Naruszewicza, Juliana Konstantego Ordona, Przemyska, Emilii Plater, Podgórska, Eugeniusza Romera, Macieja Sarbiewskiego, Jana III Sobieskiego strona prawa cała, Szwoleżerska, Jana Tarnowskiego, Józefa Wybickiego, Stanisława Wyspiańskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Zygmuntowska, Stanisława Żółkiewskiego.


8. Osiedle Nr 8 „Stefana Rogozińskiego” - Przewodniczący Mieczysław Gibała
ulice: Stanisława Barcewicza, Świętego Brata Alberta, Pułkownika Marcina Borelowskiego strona prawa do nr 12, strona lewa od nr 19 do nr 21, Buszkowicka, Wybrzeże Marszałka Ferdynanda Focha, Wincentego Kadłubka, Kajetana Koźmiana, Mariana Langiewicza, Teofila Lenartowicza, Obywatelska, Elizy Orzeszkowej, Pogodna, Marii Rodziewiczówny, Równa, Stefana Rogozińskiego.


9. Osiedle Nr 9 „Zygmunta Krasińskiego” - Przewodnicząca Małgorzata Dyjak
ulice: Generała Józefa Bema, Pułkownika Marcina Borelowskiego strona lewa od nr 1 do nr 17, Klementyny Hoffmanowej, Dr. Henryka Jordana, Klasztorna, Hugo Kołłątaja, Kosynierów, Zygmunta Krasińskiego, 3 Maja strona prawa do nr 34, Juliana Ursyna Niemcewicza, Ogrodnicza, Plac Konstytucji 3 Maja nr 8, Racławicka, 22 Stycznia, Romualda Traugutta.


10. Osiedle Nr 10 „Mikołaja Kopernika” - Przewodniczący Daniel Dryniak
ulice: Wojciecha Bogusławskiego, Bohaterów Getta strona prawa cała, strona lewa do nr 21, Wojciecha Brudzewskiego, Chmielna, Stefana Czarnieckiego, Jana Dekerta, Józefa Kałuży, Marii Konopnickiej strona lewa do nr 25, Mikołaja Kopernika, Mariacka strona lewa od nr 7 do końca, Generała Leopolda Okulickiego, Podhalańczyków, Wincentego Pola strona prawa do nr 10, Plac Świętego Floriana, Władysława Reymonta, Rokitniańska, Rzeźnicza strona prawa cała, Sportowa, Strażacka, Karola Szymanowskiego, Wybrzeże Prezydenta W. Wilsona, Zaciszna.


11. Osiedle Nr 11 „Lwowskie” - Przewodniczący Krzysztof Krasowski
ulice: Stefana Batorego, Włodzimierza Bilana, Budowlanych, Księdza Antoniego Dobriańskiego, Jerzego Fedkowicza, Mikołaja Gomółki, Grażyny, Harcerska, Generała Jakuba Jasińskiego, Juliana Klaczki, Krównicka, Lwowska strona prawa do nr 76, strona lewa do nr 65, Miodowa, Mała, Adama Mickiewicza strona lewa od nr 63 do końca, strona prawa od nr 48 do końca, Księdza Jana Mogilnickiego, Młynarska, Ludwika Nabielaka, Nowa, Feliksa Nowowiejskiego, Orna, 6 Pomorskiej Dywizji Piechoty, Piaskowa, Wincentego Pola strona lewa od nr 39 do końca, Przejazdowa, Przekopana, Sybiraków, Przerwa, Rozdroże, Sielecka, Sienna, Stawowa, Szkolna, Władysława Syrokomli, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Tarniowa, Topolowa, Bronisława Trentowskiego, Wernyhory, Wiklinowa, Wspólna, Zacisze, Tomasza Zana, Zbożowa, Zygmunta Zielińskiego, Jana Zamoyskiego, Księdza Józefa Ziemiańskiego.


12. Osiedle Nr 12 „Waleriana Łukasińskiego” - Przewodnicząca Krystyna Makara
ulice: Bakończycka, Biblioteczna, Franciszka Bujaka, Aleksandra Dworskiego, Ignacego Frankowskiego, Bartosza Głowackiego, Artura Grottgera, Jana Kilińskiego, Stanisława Leszczyńskiego, Waleriana Łukasińskiego, Stanisława Moniuszki, Nestora strona prawa od nr 4 do końca, strona lewa od nr 3 do końca, Stanisława Niewiadomskiego, Bolesława Prusa, Aleksandra Puszkina, Tadeusza Rejtana strona prawa cała, strona lewa od nr 5 do końca, Zygmunta Sierakowskiego, Franciszka Smolki, Leonarda Tarnawskiego, Tymona Terleckiego, Bernarda Wapowskiego, Ludwika Zamenhofa, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego.


13. Osiedle Nr 13 „Przemysława” - Przewodniczący Henryk Hawryś
ulice: Akacjowa, Księdza Jana Balickiego, Basztowa, Ireny Benszówny, Bławatkowa, Chocimska, Dionizego Czachowskiego, Czerwieńska, Ojca Makarego Demeskiego, Domowa, Księdza Jakuba Federkiewicza strona prawa cała, Grochowska strona prawa do nr 48a, strona lewa do nr 55, Majora Hubala, Władysława Jagiełły strona lewa od nr 7 do końca, Kamienna, Komisji Edukacji Narodowej, Krakusa, Biskupa Karola Józefa Fischera, Kupały, Mieszka I, Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara strona prawa cała, strona lewa od nr 5 do końca, Piasta Kołodzieja, Przemysława, Plac Świętego Brunona Bonifacego, Rakoczego, Witolda Regera, Rodzinna, Generała Stefana Grota-Roweckiego, Skalna, Juliusza Słowackiego strona prawa od nr 12 do nr 104, strona lewa do nr 103, Generała Juliana Stachiewicza, Majora Henryka Sucharskiego, Ojca Krystyna Szykowskiego strona lewa cała, Tatarska strona prawa od nr 26 do końca, strona lewa od nr 9 do końca, Wandy, Bohdana Zaleskiego, Żwirowa.

14. Osiedle Nr 14 „Juliusza Słowackiego” - Przewodniczący Antoni Daraż
ulice: Cegielniana, Dojazdowa, Fabryczna, Herburtów, Kasztanowa, Krótka, Kwiatowa, Obozowa, Okopowa, Piastowska, Pikulicka, Południowa, Pusta, Rolnicza, Juliusza Słowackiego strona prawa od nr 106 do końca, strona lewa od nr 105 do końca, Sobótki, Ułańska, Złota.

15. Osiedle Nr 15 „Marii Konopnickiej” - Przewodniczący Władysław Kolasa
ulice: Generała Henryka Dąbrowskiego, Bohaterów Getta strona lewa od nr 23 do końca, Józefa Kapuścińskiego, Kokosza, Marii Konopnickiej strona prawa cała, strona lewa od nr 27 do końca, Koszykowa, Krucza, Krzywa, Łozowa, Ludwika Mierosławskiego, Orzechowa, Pocztowa, Wincentego Pola strona prawa od nr 12 do końca, strona lewa do nr 37, Mariacka strona prawa od nr 4 do końca, Polna, Rzeźnicza strona lewa cała, Sadowa, Sanowa, Słoneczna, Szańcowa, Wąska, Wiśniowa, Teofila Wiśniowskiego, Wiejska, Wierzbowa, Wilczańska, Wozowa, Zagrodowa, Zamknięta, Zielona, Mikołaja Zyblikiewicza.

16. Osiedle Nr 16 „Adama Mickiewicza” - Przewodnicząca Janina Ścibiwołk
ulice: Jagiellońska strona prawa cała, Kamienny Most, Sebastiana Klonowicza, Stanisława Konarskiego, Leopolda Hausera, Józefa Korzeniowskiego, Mariacka strona prawa nr 2 i nr 2a, strona lewa do nr 5, Adama Mickiewicza strona lewa do nr 61, strona prawa do nr 46, Mnisza, Nestora nr 1 i nr 2, Plac Legionów, Tadeusza Rejtana strona lewa do nr 3, Henryka Siemiradzkiego, Generała Józefa Sowińskiego, Stanisława Staszica, Juliana Tuwima.

17. Osiedle Nr 17 „Zielonka” - Przewodniczący Stefan Bodnar
ulice: Grochowska strona prawa od nr 50 do końca, strona lewa od nr 57 do końca, Jarowa, Jacka Kaczmarskiego, Kruhelska strona prawa od nr 48 do końca, strona lewa od nr 41 do końca, Ludwika Pasteura, Potokowa, Ustronie, Na Zawadach, Ziemowita.

18. Osiedle Nr 18 „Rycerskie” - Przewodniczący Jerzy Giec
ulice: Marcina Bielskiego strona prawa od nr 22 do nr 84, strona lewa od nr 11 do nr 113, Artura Malawskiego, Generała Władysława Sikorskiego, Swobodna, Szańce strona lewa od nr 17 do nr 71.

19. Osiedle Nr 19 „Krakowskie”- Przewodnicząca Urszula Gawron
ulice: Generała Władysława Andersa, Bukowa, Cicha, Podpułkownika Kazimierza Gurbiela, Krakowska, Monte Cassino, Mieczysława Orłowicza, Armii Krajowej strona prawa do nr 16, strona lewa do nr 25, Zakopiańska.

20. Osiedle Nr 20 „Za Wiarem” - Przewodniczący Andrzej Bartnicki
ulice: Droga Hurecka, Niecała, Ofiar Katynia, Okrężna, Północna, Skolimowska, Smolna, Wschodnia, Wola, Lwowska strona prawa od nr 78 do końca, strona lewa od nr 67 do końca.

21. Osiedle Nr 21 „Kruhel Wielki” - Przewodniczący Zbigniew Górski
ulice: Brzozowa, Jana Karola Chodkiewicza, Dębowa, Emilii Gierczak, Gołębia, Grabowa, Jastrzębia, Jaworowa, Juliusza Kossaka, Klonowa, Kruhel Wielki, Kruhelska strona prawa do nr 46, strona lewa do nr 39, Krzemieniec, Leszczynowa, Leśna, Łowiecka., Pawia, Pod Trzema Krzyżami, Ptasia, Romualda Rosłońskiego, Sanocka, Studzienna, Sucha, Witoszyńska, Zachodnia.

 


 

Rejestr zmian

  • 2015-01-26 12:28 - zmodyfikowano treść ref:
  • Wojciech Pietruszka
  • 2012-03-13 12:37 - zmodyfikowano treść ref:
  • Wojciech Pietruszka
  • 2012-03-13 12:36 - zmodyfikowano treść ref:
  • Wojciech Pietruszka
  • 2012-03-13 12:30 - zmodyfikowano treść ref:
  • Wojciech Pietruszka
  • 2012-03-13 12:24 - zmodyfikowano treść ref:
  • Wojciech Pietruszka
  • 2012-03-13 12:22 - zmodyfikowano treść ref:
  • Wojciech Pietruszka
  • 2011-10-09 10:46 - zmodyfikowano treść ref:
  • Rafał Porada
  • 2011-07-12 13:57 - zmodyfikowano treść ref:
  • Witold Wołczyk
  • 2011-06-07 11:43 - zmodyfikowano treść ref:
  • Rafał Porada
  • 2011-05-11 12:40 - zmodyfikowano treść ref:
  • Rafał Porada
  • 2011-03-03 10:09 - zmodyfikowano treść ref:
  • Rafał Porada
  • 2011-02-04 10:27 - zmodyfikowano treść ref:
  • Rafał Porada
  • 2011-02-04 10:24 - zmodyfikowano treść ref:
  • Rafał Porada
  • 2011-02-04 10:15 - zmodyfikowano treść ref:
  • Rafał Porada
  • 2011-02-04 10:04 - zmodyfikowano treść ref:
  • Rafał Porada
  • 2011-02-04 09:57 - zmodyfikowano treść ref:
  • Rafał Porada
  • 2011-02-04 09:47 - zmodyfikowano treść ref:
  • Rafał Porada
  • 2011-02-04 09:40 - zmodyfikowano treść ref:
  • Rafał Porada
  • 2011-02-04 09:39 - zmodyfikowano treść ref:
  • Rafał Porada
  • 2011-02-04 09:34 - opublikowano
  • Rafał Porada
Wersja do wydruku
  • PODZIEL SIĘ
  • Facebook
  • Twitter
  • Blip